Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Voorzitters SDOUC

Voorzitters SDOUC

1927-1930 H. van de Berg
15 oktober 1930 afgetreden.

1930-1935 Ludo Seller
Aangetreden 15 oktober 1930. Afgetreden 23 september 1935
Van 1930-1935 was hij voorzitter van SDOUC. Samen met Martien Mulder gaf hij leiding aan de voetbalclub en er werden grote successen behaald.

1935-1936                                                                                                                                                                                                                                geen voorzitter

1936-1938 J. Kemperman
Aangetreden 27 oktober 1936. Afgetreden op 5 oktober 1938

1938-1945 A. Wenting
Benoemd op 5 oktober 1938. Geïnstalleerd op 16 december 1938.

1945-1950 G. van de Heijden
G. van der Heijden aangetreden op 21 september 1945.
Afgetreden 9 december 1950

1950-1954 P. van Rooy
Aangetreden op 9 december 1950.
Op de jaarvergadering van 28 juni 1954 stelde Piet van Rooy zich niet meer herkiesbaar wegens vertrek naar elders.

1954-1956 Jan Benneker
Aangetreden 28 juni 1954.
Van 1947 tot 1954 was Jan met tussenpozen bestuurslid van SDOUC.
Van 1954-1956 was hij voorzitter van onze club.
Jan Benneker was een zeer krachtig bestuurder. Hij heeft heel veel voor SDOUC tot stand gebracht. Dat bleek wel in 1964 toen hij na het vertrek van J. Melkert opnieuw gevraagd werd om voorzitter te worden. Twee seizoenen was hij de zeer gerespecteerde preses van SDOUC.

1956-1963 Piet Koppen
Aangetreden op 25 juni 1956.
Vele hoogtepunten zijn bestuursperiode in de vorm van kampioenschappen, de viering van het gouden bestaan en de bouw van nieuwe kleedkamers en een nieuwe tribune.
Op 6 juli 1963 benoemd tot erelid als dank voor al het werk dat hij gedurende een lange reeks van jaren voor SDOUC gedaan had.
Ook was hij nog voorzitter totocommissie, lid van de sportraad en lid van de scheidsrechtersvereniging.

1963-1964 Jan Melkert
Gekozen op 10 juli 1963
Hij nam afscheid wegens vertrek naar elders op 6 juli 1964

1964-1966 Jan Benneker
Hij werd weer voorzitter op augustus 1964. Op 18 juli 1966 afgetreden.

1966-1972 Frans van Heel
18 juli 1966 trad hij aan als voorzitter en hij nam afscheid op 28 juni 1972 tijdens de eerste ledenvergadering in het eigen clubgebouw op De IJsselweide. In 1971 fungeerde hij als voorzitter van de bouwcommissie en was hij de ontwerper van de nieuwbouw op De IJsselweide.
Tijdens de jaarvergadering van 26 juni 1973 benoemd tot erelid van SDOUC als dank en waardering voor het vele werk dat hij voor onze club had gedaan.

1972-1990 Jos Verholt
Van 1964 tot 1972 voorzitter van de jeugdafdeling en in die hoedanigheid al lid van het hoofdbestuur. Tevens ook al vicevoorzitter.
Op 28 juni 1972 tijdens de eerste jaarvergadering in de eigen kantine trad Jos aan als nieuwe voorzitter en bleef dat tot 1990. Onder zijn bewind werd er voortdurend gewerkt aan de verdere uitbreiding en verfraaiing van de accommodatie op De IJsselweide.
In zijn periode ook de luisterrijke viering van het 75-jarig bestaan in 1983 en de viering van het 80-jarig bestaan in 1988. In 1983 kreeg hij daarvoor de zilveren waarderingsspeld van de KNVB, in 1988 gevolgd door een Koninklijke onderscheiding: De Eremedaille in de Orde van Oranje Nassau. Bij zijn afscheid in 1990 werd hij erevoorzitter.

1990-1991 Gerard van Eck
Hij was bestuurslid van 1962 tot 1964 en daarna weer van 1972 tot 1980.
In 1983 voorzitter van de jubileumcommissie bij gelegenheid van het 75-jarig bestaan.
Van februari 1990 tot juli 1990 interim-voorzitter van SDOUC. In 1995 voorzitter van de commissie “SDOUC op weg naar 2000”.
In 1998 ceremoniemeester bij de receptie ter gelegenheid van het 90-jarig bestaan.

1991-1994 Sjef Vinkenvleugel
Aangetreden op de jaarvergadering van 1991.
Een jaar daarvoor was hij al tweede voorzitter en in die functie stond hij aan de nieuwe bestuursstructuur. Afgetreden 12 september 1994.

1994-1998 Jan Gerretschen
Tijdens de jaarvergadering op 12 september 1994 trad hij aan als voorzitter van SDOUC met de woorden: “Samen met alle leden, actief of passief, met bestuurs- en commissieleden moet het toch mogelijk zijn om onze club SDOUC tot nog grotere bloei te brengen.”
Daarna kon Jan zich als voorzitter gaan richten op de viering van het 90-jarig bestaan. Samen met zijn medebestuursleden, commissieleden en de jubileumcommissie onder leiding van Jos Verholt slaagde Jan erin om de nieuwbouw van de kleedkamers 7 en 8 te realiseren alsmede de totale renovatie van de bestuurskamer en de bouw van de administratieruimte.
Op 7 september 1998 nam hij afscheid als voorzitter.

1998-2008 Cor van Mierlo
Aangetreden op 7 september 1998.
Cor sprak toen: “Beste SDOUC-ers, een nieuw tijdperk breekt aan. Op naar het jaar 2000. Na rijp beraad in huiselijke en verenigingskring heb ik besloten deze job te doen. SDOUC is een prachtige club en ik wil met veel overtuiging en plezier voorzitter zijn van voetbalvereniging SDOUC.”
Ook in deze periode waren er weer talrijke hoogtepunten b.v. de kampioenschappen van de A1-junioren en het eerste elftal, de bouw van de nieuwe tribune, de totale renovatie van de parkeerplaats en de aanleg van een voetpad langs het hoofdveld en de uitbreiding van het complex met veld 4 en bijbehorende verlichting. En in de zomer van 2007 de bouw van de nieuwe kantine.
Bij zijn aftreden op 20 oktober 2008 benoemd tot erelid van SDOUC

2008 – 2012 Jos van Aalst
Benoemd tot voorzitter op 20 oktober 2008.
Afgetreden tijdens de jaarvergadering op maandag 8 oktober 2012.

2012 - 2015 Ger Melissen
Benoemd op 8 oktober 2012. Afgetreden op 14 september 2015.

2015 - heden Frans Stieber
Benoemd op 14 september 2015.

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!