Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

6e klasse 10

6e klasse 10

Datum Thuis Uit Uitslag
06-06-2022 Varsseveld 4 (zon) Concordia-W 7 (zon) 0 - 3
06-06-2022 Longa '30 13 (zon) VIOD 4 (zon) 0 - 0
29-05-2022 Longa '30 13 (zon) Gendringen 3 (zon) 3 - 3
29-05-2022 Pax 5 (zon) Varsseveld 4 (zon) 1 - 1
22-05-2022 Pax 5 (zon) Concordia-W 7 (zon) 3 - 0
22-05-2022 Varsseveld 4 (zon) Sportclub Silvolde 3 (zon) 3 - 0
22-05-2022 Ulftse Boys 4 (zon) Gendringen 3 (zon) 1 - 8
22-05-2022 ZZC'20 2 (zon) VIOD 4 (zon) 3 - 2
19-05-2022 Sportclub Silvolde 3 (zon) Ulftse Boys 4 (zon) 8 - 0
19-05-2022 Pax 5 (zon) Longa '30 13 (zon) 3 - 1
15-05-2022 VIOD 4 (zon) Pax 5 (zon) 0 - 2
15-05-2022 Longa '30 13 (zon) Ulftse Boys 4 (zon) 6 - 0
15-05-2022 Longa '30 10 (zon) Varsseveld 4 (zon) 1 - 3
15-05-2022 Sportclub Silvolde 3 (zon) ZZC'20 2 (zon) 4 - 5
08-05-2022 Concordia-W 7 (zon) Pax 5 (zon) 1 - 2
08-05-2022 Longa '30 13 (zon) Sportclub Silvolde 3 (zon) 3 - 1
08-05-2022 Ulftse Boys 4 (zon) VIOD 4 (zon) 1 - 9
01-05-2022 Pax 5 (zon) ZZC'20 2 (zon) 0 - 0
01-05-2022 Longa '30 10 (zon) VIOD 4 (zon) 1 - 3
01-05-2022 Gendringen 3 (zon) Concordia-W 7 (zon) 4 - 2
24-04-2022 Varsseveld 4 (zon) Longa '30 13 (zon) 3 - 0
24-04-2022 Ulftse Boys 4 (zon) Concordia-W 7 (zon) 3 - 3
24-04-2022 ZZC'20 2 (zon) Gendringen 3 (zon) 1 - 1
21-04-2022 ZZC'20 2 (zon) Longa '30 13 (zon) 2 - 1
18-04-2022 Longa '30 10 (zon) Ulftse Boys 4 (zon) 5 - 0
18-04-2022 Gendringen 3 (zon) Sportclub Silvolde 3 (zon) 8 - 0
18-04-2022 Concordia-W 7 (zon) Varsseveld 4 (zon) 4 - 1
18-04-2022 VIOD 4 (zon) ZZC'20 2 (zon) 2 - 0
14-04-2022 Gendringen 3 (zon) VIOD 4 (zon) 5 - 1
10-04-2022 Gendringen 3 (zon) Varsseveld 4 (zon) 1 - 0
10-04-2022 Concordia-W 7 (zon) ZZC'20 2 (zon) 1 - 0
10-04-2022 Sportclub Silvolde 3 (zon) Longa '30 10 (zon) 3 - 1
10-04-2022 VIOD 4 (zon) Ulftse Boys 4 (zon) 2 - 1
03-04-2022 Longa '30 13 (zon) Concordia-W 7 (zon) 2 - 0
03-04-2022 Varsseveld 4 (zon) VIOD 4 (zon) 3 - 2
03-04-2022 Sportclub Silvolde 3 (zon) Gendringen 3 (zon) 2 - 5
03-04-2022 Longa '30 10 (zon) ZZC'20 2 (zon) 1 - 3
03-04-2022 Ulftse Boys 4 (zon) Pax 5 (zon) 2 - 5
27-03-2022 Gendringen 3 (zon) Longa '30 10 (zon) 2 - 1
27-03-2022 VIOD 4 (zon) Sportclub Silvolde 3 (zon) 5 - 1
27-03-2022 ZZC'20 2 (zon) Varsseveld 4 (zon) 0 - 3
20-03-2022 Longa '30 10 (zon) Longa '30 13 (zon) 2 - 3
20-03-2022 Sportclub Silvolde 3 (zon) Concordia-W 7 (zon) 2 - 1
20-03-2022 VIOD 4 (zon) Gendringen 3 (zon) 5 - 0
20-03-2022 ZZC'20 2 (zon) Pax 5 (zon) 1 - 0
13-03-2022 Pax 5 (zon) Sportclub Silvolde 3 (zon) 3 - 0
13-03-2022 Concordia-W 7 (zon) Longa '30 10 (zon) 0 - 1
13-03-2022 Ulftse Boys 4 (zon) Varsseveld 4 (zon) 3 - 5
06-03-2022 Gendringen 3 (zon) Pax 5 (zon) 2 - 0
06-03-2022 Sportclub Silvolde 3 (zon) Longa '30 13 (zon) 1 - 1
06-03-2022 ZZC'20 2 (zon) Ulftse Boys 4 (zon) 1 - 1
20-02-2022 Concordia-W 7 (zon) Ulftse Boys 4 (zon) 2 - 3
13-02-2022 Concordia-W 7 (zon) VIOD 4 (zon) 2 - 4
13-02-2022 Ulftse Boys 4 (zon) Longa '30 10 (zon) 1 - 0
06-02-2022 Longa '30 10 (zon) Pax 5 (zon) 2 - 1
30-01-2022 Concordia-W 7 (zon) Sportclub Silvolde 3 (zon) 2 - 8
30-01-2022 Longa '30 13 (zon) Longa '30 10 (zon) 6 - 2
12-12-2021 Pax 5 (zon) VIOD 4 (zon) 3 - 0
12-12-2021 Varsseveld 4 (zon) Gendringen 3 (zon) 2 - 1
12-12-2021 Ulftse Boys 4 (zon) Longa '30 13 (zon) 4 - 4
12-12-2021 ZZC'20 2 (zon) Longa '30 10 (zon) 1 - 3
05-12-2021 Longa '30 13 (zon) Varsseveld 4 (zon) 0 - 3
05-12-2021 SDOUC 6 (zon) Pax 5 (zon) 3 - 5
28-11-2021 Pax 5 (zon) Gendringen 3 (zon) 3 - 0
28-11-2021 Varsseveld 4 (zon) Longa '30 10 (zon) 3 - 2
28-11-2021 Sportclub Silvolde 3 (zon) VIOD 4 (zon) 2 - 0
28-11-2021 Ulftse Boys 4 (zon) SDOUC 6 (zon) 4 - 2
28-11-2021 ZZC'20 2 (zon) Concordia-W 7 (zon) 2 - 0
21-11-2021 Gendringen 3 (zon) ZZC'20 2 (zon) 5 - 4
21-11-2021 VIOD 4 (zon) Varsseveld 4 (zon) 2 - 0
14-11-2021 Ulftse Boys 4 (zon) Sportclub Silvolde 3 (zon) 4 - 2
07-11-2021 Longa '30 13 (zon) SDOUC 6 (zon) 4 - 2
07-11-2021 Longa '30 10 (zon) Concordia-W 7 (zon) 5 - 1
07-11-2021 Varsseveld 4 (zon) ZZC'20 2 (zon) 1 - 1
07-11-2021 Sportclub Silvolde 3 (zon) Pax 5 (zon) 1 - 2
31-10-2021 SDOUC 6 (zon) Longa '30 10 (zon) 1 - 6
31-10-2021 Gendringen 3 (zon) Ulftse Boys 4 (zon) 7 - 3
31-10-2021 VIOD 4 (zon) Longa '30 13 (zon) 8 - 4
31-10-2021 ZZC'20 2 (zon) Sportclub Silvolde 3 (zon) 4 - 2
24-10-2021 Longa '30 10 (zon) Sportclub Silvolde 3 (zon) 2 - 1
24-10-2021 Concordia-W 7 (zon) Gendringen 3 (zon) 1 - 6
24-10-2021 Longa '30 13 (zon) Pax 5 (zon) 0 - 2
24-10-2021 Ulftse Boys 4 (zon) ZZC'20 2 (zon) 1 - 5
10-10-2021 Pax 5 (zon) Longa '30 10 (zon) 3 - 0
10-10-2021 Varsseveld 4 (zon) Ulftse Boys 4 (zon) 2 - 2
10-10-2021 Gendringen 3 (zon) Longa '30 13 (zon) 2 - 5
10-10-2021 VIOD 4 (zon) Concordia-W 7 (zon) 3 - 1
03-10-2021 SDOUC 6 (zon) Concordia-W 7 (zon) 2 - 3
03-10-2021 Longa '30 13 (zon) ZZC'20 2 (zon) 3 - 0
03-10-2021 Varsseveld 4 (zon) Pax 5 (zon) 4 - 4
03-10-2021 Longa '30 10 (zon) Gendringen 3 (zon) 2 - 2
26-09-2021 Pax 5 (zon) Ulftse Boys 4 (zon) 4 - 2
26-09-2021 Gendringen 3 (zon) SDOUC 6 (zon) 4 - 1
26-09-2021 Concordia-W 7 (zon) Longa '30 13 (zon) 4 - 4
26-09-2021 Sportclub Silvolde 3 (zon) Varsseveld 4 (zon) 0 - 7
26-09-2021 VIOD 4 (zon) Longa '30 10 (zon) 3 - 1
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!