Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Groep 2 01

Groep 2 01

Team G P
1 Achilles E 4 0 0
2 Almelo 3 0 0
3 Angeren 3 0 0
4 Aquila 2 0 0
5 ASV '57 5 0 0
6 ATC '65 6 0 0
7 AVW '66 5 0 0
8 AZSV 12 0 0
9 Batavia '90 4 0 0
10 Berkum 10 0 0
11 Bruchterveld 3 0 0
12 Columbia 2 0 0
13 csv Apeldoorn 10 0 0
14 csv Apeldoorn 9 0 0
15 De Gazelle 2 0 0
16 De Tubanters 1897 2 0 0
17 Den Ham 8 0 0
18 Dieze West 2 0 0
19 Doetinchem 2 0 0
20 Dos Kampen 6 0 0
21 Dos Kampen 8 0 0
22 Dos Kampen 9 0 0
23 Drienerlo 3 0 0
24 DTS '35 Ede 10 0 0
25 DVC'26 3 zat 0 0
26 DVS'33 Ermelo 10 0 0
27 DVS'33 Ermelo 11 0 0
28 DVS'33 Ermelo 7 0 0
29 DVS'33 Ermelo 8 0 0
30 Elsweide 2 0 0
31 ESC 5 0 0
32 Etten 2 0 0
33 Excelsior '31 8 0 0
34 FC Bergh 4 0 0
35 FC Berghuizen 3 0 0
36 FC Zutphen 5 0 0
37 Fortissimo 4 0 0
38 Fortissimo 5 0 0
39 Groen Wit '62 6 0 0
40 Grol 3 0 0
41 Helios 6 0 0
42 Hengelo 2 0 0
43 HFC Storica 2 0 0
44 HHC Hardenberg 11 0 0
45 HHC Hardenberg 12 0 0
46 HTC 6 0 0
47 IJsselstreek 2 0 0
48 Kolping-Dynamo 6 0 0
49 KOSC 3 zat 0 0
50 Krayenhoff 3 0 0
51 Krayenhoff 4 0 0
52 Lienden 2 0 0
53 Losser 2 0 0
54 Losser 3 0 0
55 Lunteren 6 0 0
56 Marienberg 4 0 0
57 Markelo 3 0 0
58 MVV '69 2 0 0
59 NEO 4 0 0
60 Nunspeet 6 0 0
61 Nunspeet 7 0 0
62 Nunspeet 8 0 0
63 OBW 3 0 0
64 Oene 4 0 0
65 Olympia'28 8 0 0
66 Oranje Nassau 6 0 0
67 Overasseltse Boys 2 0 0
68 PH 8 0 0
69 Raalte 2 0 0
70 Redichem 4 0 0
71 RODA '28 2 0 0
72 Rood-Wit '58 5 0 0
73 s.v. Rijssen 5 0 0
74 SC Genemuiden 7 0 0
75 SC Genemuiden 8 0 0
76 SC Klarenbeek 2 0 0
77 SC Lutten 4 0 0
78 SC Millingen 2 0 0
79 SDC '12 6 0 0
80 SDV Barneveld 10 0 0
81 SDV Barneveld 11 0 0
82 SP Teuge 5 0 0
83 Sparta Nijkerk 8 0 0
84 SV Hatert 2 0 0
85 SV Otterlo 4 0 0
86 Sv Zalk 3 0 0
87 SVHA 2 0 0
88 SVVN 4 0 0
89 SVZW 10 0 0
90 Terborg 3 0 0
91 Unicum 6 0 0
92 v.v. Hellendoorn 4 0 0
93 v.v. Hellendoorn 5 0 0
94 Veensche Boys 7 0 0
95 Veluwezoom 2 0 0
96 VEVO 4 0 0
97 Victoria '28 3 0 0
98 Victoria Boys 3 0 0
99 Vierhouten '82 2 0 0
100 Voorwaarts V. 4 0 0
101 Voorwaarts V. 5 0 0
102 Vroomshoopse Boys 6 0 0
103 VSCO '61 8 0 0
104 vv Ede/Victoria 4 0 0
105 WAVV 3 0 0
106 WHC 6 0 0
107 Wilhelminaschool 4 0 0
108 WVF 10 0 0
109 WZC Wapenveld 4 0 0
110 SDOUC 2 0 0
111 SDOUC 3 0 0
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!